W tym roku Dzień Otwarty w naszej szkole odbył się pod hasłem ,,Wielkanocny Escape Room”.
Był on okazją, by zapoznać się z ofertą szkoły, zajrzeć do różnych sal lekcyjnych, gdzie na przyszłych pierwszoklasistów czekali nauczyciele oraz starsi uczniowie z mnóstwem atrakcji. Było kolorowo, ciekawie i radośnie. Czas płynął szybko.

Jak widać na dołączonych zdjęciach, mali goście uczestniczyli w wielu zajęciach oraz z zainteresowaniem zwiedzali szkołę.
Na zakończenie wszyscy zasiedli do wspólnej biesiady. Widząc uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieci oraz radość ich rodziców jednogłośnie uznajemy Dzień Otwarty za udany!
Być może już we wrześniu spotkamy się ponownie, aby rozpocząć wspólną, ośmioletnią przygodę edukacyjną w naszej szkole.