Leśny Kot

Uczniowie słoneczną środę spędzili w Parku linowym. Wszyscy przeszli szkolenie wspinaczkowe, skorzystali z rożnej trudności tras linowych, a na koniec ognisko i zabawy. 

W Ustce

Na dwa dni przed końcem lata, my pożegnaliśmy je po swojemu, delektując się piękną pogodą na usteckiej plaży. Do tego gofry, lody oraz kilka innych frykasów  i możemy zaczynać jesień. Choć lato jednak żal żegnać …

stypendyści
15 września br. w Urzędzie Miejskim w Słupsku odbyła się uroczystość wręczenia stypendiów Prezydenta Miasta Słupska za wybitne osiągnięcia w nauce oraz za osiągnięcia artystyczne.W tym roku nagrody przyznano już po raz 24.Komisja do spraw przyznawania stypendiów rozpatrzyła aż 60 wniosków. Ostatecznie stypendium otrzymało 35 osób – za osiągnięcia artystyczne 9 uczniów, natomiast 26 osób otrzymało stypendium za wyniki w nauce.
Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że w gronie nagrodzonych za osiągnięcia w nauce znaleźli się tegoroczni absolwenci naszej szkoły - Andrzej Domagała i Oskar Kotela.
Chłopcy, bardzo serdecznie gratulujemy i życzymy Wam kolejnych sukcesów!!!

Sprzątanie świata

15 września 2023 roku uczniowie naszej szkoły przystąpili do międzynarodowej akcji "Sprzątanie Świata - Polska". Jej celem jest promowanie nieśmiecenia, edukacja w zakresie segregacji odpadów oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko. Około 200 uczniów z klas 4-6 posprzątało teren w najbliższej szkoły.

Goście w naszej szkole
Dzisiaj naszą szkołę odwiedziły Pani Krystyna Danilecka-Wojewódzka Prezydentka Słupska, Pani Marta Makuch Wiceprezydentka oraz Pani Anna Sadlak Dyrektorka Wydziału Edukacji Urzędu Miejskiego w Słupsku. Z wielką przyjemnością zaprezentowaliśmy Paniom zmiany, jakie zaszły w szkole podczas wakacji. Kącik relaksu, świetlica dla uczniów klas 4-8 czy sala multimedialna - to tylko niektóre miejsca poddane metamorfozie!
Podczas spaceru szkolnymi korytarzami mieliśmy też okazję, aby porozmawiać o kolejnych planach, pomysłach i marzeniach.
Bardzo serdecznie dziękujemy Paniom za poświęcony czas i zapraszamy ponownie w progi - zawsze gościnnej - "Trójki".