Laureaci konkursu

18 marca uczniowie klas 3 uczestniczyli w Szkolnym Konkursie Matematycznym.

Najwyższe wyniki uzyskali:
1 miejsce - Marylda Stachurska, kl. 3b
2 miejsce - Borys Roman, kl. 3a
2 miejsce - Antonii Wieczorkiewicz, kl. 3b
3 miejce - Zofia Bodnar, kl. 3a.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

Zabawy matematyczne z wielkanocnym zającem

27 marca w naszej szkole odbyło się wielkie liczenie z zajączkiem wielkanocnym.

Uczniowie klas I, II i III na zajęciach oraz na przerwach zmagali się m.in. z łamigłówkami, zagadkami matematycznymi i sudoku. Dzieci rozwijały wyobraźnię przestrzenną, tworząc konstrukcje z klocków, kodowały na papierze samodzielnie oraz współpracując ze sobą. Uczniowie poprzez zabawę doskonalili swoje umiejętności matematyczne. Dzieci chętnie korzystały z matematycznego koła fortuny.

Celem tych różnorodnych gier i zadań było przekonanie uczniów, że matematyka jest bardzo ciekawa i potrzebna w życiu codziennym. Zadania i rywalizacja wzbudziły wiele pozytywnych emocji.

Aktywna przerwa
Z okazji Pierwszego Dnia Wiosny na każdej przerwie na dużej sali gimnastycznej odbywały się gry i zabawy rekreacyjne. Tym sposobem zaczynamy cykliczną przygodę z aktywnością naszych uczniów podczas przerw.
Dziękujemy serdecznie za Waszą aktywność!
Wiosna w bibliotece

Choć czasem pogoda nie rozpieszcza, do bibliotek klas 1-3 i 4-8 zawitała wiosna! Czytelnicy mogli również zapoznać się z wielkanocnymi tradycjami, oglądając wystawki tematyczne i rozmawiając o rodzinnych zwyczajach.

Laureaci konkursu

21 marca br. w Młodzieżowym Domu Kultury w Słupsku odbyło się podsumowanie Wojewódzkiego Konkursu Plastycznego "TO, CO WAŻNE...".

Zwycięzcy:

OLIWIA CHMIELOWIEC lat 9 – WYRÓŻNIENIE