Uczennica klasy 8e Hania Dąbrowska okazała się być najlepsza w Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Słupsku i Regionie, który odbył się w słupskim ratuszu w przeddzień święta niepodległości naszego kraju. Hania błysnęła swoją wiedzą, pokonując 26 innych uczestników, uczniów ośmiu (prócz naszej) szkół podstawowych z naszego miasta. Jak przyznali organizatorzy: Pan Bogdan Leszczuk, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 10, oraz Pan Marek Goliński zastępca Prezydenta Miasta Słupska, konkurs był trudny i wymagał gruntownej wiedzy od uczestników. Dobry wynik Hani przełożyć się także na spory sukces całej, naszej szkoły, która wywalczyła drugą lokatę wśród słupskich podstawówek, wyprzedzając na podium SP-9, a ulegając nieznacznie
SP-10. Na ten sukces, prócz Hani zapracowali: Oskar Kotela (8e) i Gabrysia Majchrzak (8a)

Zwyciężczyni otrzymała okazały puchar ufundowany przez Panią Prezydent, a wszyscy uczniowie, którzy stanęli na podium konkursu, zostali obdarowani nagrodami rzeczowymi.

Sukces, który udało nam się osiągnąć cieszy ogromnie, gdyż przyszedł stosunkowo niespodziewanie, a przynajmniej w stosunku do oczekiwań.
Jeszcze raz gorące gratulacje dla Teamu SP-3 Słupsk