"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2023/2024


Marzena Wolska – dyrektor szkoły
Katarzyna Duda 
– wicedyrektor
Katarzyna Grabowska - wicedyrektor


 

Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Siemaszko  
Anna Mrowiec
Alina Bacic - Soliszewska  
Danuta Kierecka

 Psycholog

 Monika Walczak

Logopeda Agnieszka Szymkowicz

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Sylwia Glinka

I d

Monika Witkowska I c
Anna Staszyńska I a
Agata Andrzejczak I b
Anna Boczkowska II d
Marlena Górecka II c

Renata Bugiel

II a

Wioletta Knapa - Przedborska II b

Magdalena Wilkowska

III c

Anna Pluto - Prondzińska

III a

Katarzyna Miszta

III b

Język polski

Hubert Gendig

 VI a

Dorota Jankowska

 VII b

Magdalena Giczewska

Małgorzata Kuśmierczyk

 VII d

Agnieszka Kwiatkowska IV d
Justyna Suruło V b
Katarzyna Duda

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

Bogdan Barcikowski
Magdalena Szumiło IV b 

Język niemiecki

Marta Aleksandrowicz

Bogumiła Dożynkiewicz

Język angielski

Marek Ocha

 
Joanna Grońska  VII a
Agnieszka Kołodziejska - Lica IV a 
Karolina Kromp  V c
Joanna Rozmarynowska  

Anna Łukasik

VI d 
Aneta Mialik V a

Matematyka

Joanna Schulz 

 VIII a

Anna Perszko

 VI b

Justyna Rogalińska

IV c 

Anna Tomaszewska

 Przyroda

Irena Korczyńska

VI c
Biologia

Anna Leśniak - Kubicka

Geografia

Janina Stanisławska

Irena Korczyńska
Chemia Joanna Rudzińska
Fizyka Dawid Maliczewski
Edukacja dla bezpieczeństwa Rafał Czerwiński
WOS
Magdalena Szumiło 
Bogdan Barcikowski
Doradztwo zawodowe Anna Kabatek
Plastyka
Wioletta Małachowska  VII c
Wioletta Miś - Górny  

Muzyka

Ewa Chowaniec

  

Technika

Wioletta Małachowska

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Anna Kabatek

    

        Wychowanie fizyczne

Karolina Rolbiecka

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  VIII b

Piotr Maksyśko

            

Małgorzata Kasprowicz

Wychowanie do życia w rodzinie  Justyna Rogalińska
Marlena Górecka
Etyka

Marlena Górecka

Marzena Wolska

Religia

s. Marlena Rakoczy

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska  

        Nauczyciele biblioteki

Izabela Drużba

Anna Szranc  
Magdalena Szymańska

         Nauczyciele świetlicy

Anna Cheba

 
Monika Kamińska  

Bogumiła Dożynkiewicz

Weronika Wilkowska

 Małgorzata Pakos

Zajęcia rewalidacyjne i wspomaganie
Alicja Skrzypińska
Małgorzata Kuśmierczyk  
Katarzyna Grabowska
Wioeltta Knapa- Przedborska
 Anna Staszyńska