Nastała piękna, złota jesień. Wszystkie drzewa zamieniły swoje zielone liście na piękne ciepłe kolory. Uczniowie uczęszczający do świetlicy wykonali jesienną dekorację na okno pn. "Jesienne drzewo" oraz wiele innych ciekawych jesiennych prac.
4 października obchodziliśmy Światowy Dzień Zwierząt. Uczniowie przynieśli karmę dla zwierząt, która została przekazana do schroniska dla zwierząt. Z okazji DEN uczniowie wykonali portrety swoich nauczycielek - był to najlepszy prezent, by podziękować swoim paniom za ich trud i troskę.
W tym miesiącu zaprosiliśmy do szkolnej świetlicy trenera personalnego, który przeprowadził z nami zajęcia sportowe oraz pogadankę na temat ważnej roli sportu dla zdrowia.
Mieliśmy zaszczyt gościć pana policjanta, który przypomniał nam o zasadach bezpieczeństwa w drodze do szkoły oraz jak należy zachować się, gdy zaczepi nas ktoś nieznajomy.