ROK SZKOLNY 2023/2024
MUZYKA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
31. Festiwal Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. MINIVOCAL 2023 |
Julia Trofimowicz kl. 5a Zofia Janikowska kl. 7e
Zespół "Urwisy": Lena Plewka kl. 6a Lena Białowąs kl. 6a Magdalena Kokradzka kl. 6a Zofia Centkowska kl. 6b Zuzanna Piszko kl. 6b Hanna Dudek kl. 6c Zuzanna Walczak kl. 7a Natalia Florek kl. 7a Otylia Kwiecień kl. 7d Zofia Janikowska kl. 7e Antonina Grzegorowska kl. 7e Lena Orłowska kl. 7e Alicja Araszkiewicz kl. 7e |
wyróżnienie wyróżnienie
II miejsce
|
Pomorski Festiwal Piosenki Marynistycznej pt. MARINA 2023 |
Julia Trofimowicz kl. 5a |
III miejsce |
Rejonowy Jesienny Konkurs pt. Wszystko można śpiewać |
zespół URWISY w składzie: |
Nagroda |
XVI Wojewódzki Konkurs Szkół Podstawowych pt. ŚPIEWAJMY KOLĘDY |
Hanna Dudek kl. 6c |
wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Interpretacji Kolęd i Utworów Świątecznych pt. NARODZENIA CZAS |
Zofia Janikowska kl. 7e | wyróżnienie |
XXV Ogólnopolski Konkurs Plastyczny ,,Łajba” |
Milena Rudy kl. 7c Bartosz Spławski kl. 7b |
wyróżnienie III miejsce |
Powiatowy Konkurs Fotograficzny Łajba 2024 | Antonina Waseńczuk kl. 7c |
wyróżnienie
|
Miejski Konkurs Plastyczny "Kosmos widziany oczami Mikołaja Kopernika" |
Milena Wikowska |
I miejsce |
PLASTYKA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
XVIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny "Jesteśmy dumni z Polski" |
Karina Sałapa kl. 7b Lena Zagórowska kl. 7b |
wyróżnienie kwalifikacja do wystawy |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Smok - stworzenie nie tylko z legend" |
Michalina Kuliska kl. 4a |
III miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny pt. "Magia szachów" |
Yaraslau Shaurou kl. 4a |
III miejsce |
Pomorski konkurs plastyczny - "Ziemia Kaszubska słoneczna i czysta" |
Anna Kaliszewska kl. 4c | II miejsce |
XVI Ogólnopolski Konkurs Plastyczny i Fotograficzny "Witkacy i ja" |
Lena Białowąs kl. 6a Gabriel Solarski kl. 7b Alicja Araszkiewicz kl. 7e |
III miejsce ( plastyczne) wyróżnienie ( plastyczne) wyróżnienie (plastyczne) |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży pt. PODWÓRKO - Zaczytane podwórko |
Amelia Łach kl. 4c Antonina Waseńczuk kl. 7c Milena Rudy kl. 7c |
nagroda wyróżnienie wyróżnienie |
Miejski Konkurs Plastyczny pn.: "KOSMOS WIDZIANY OCZAMI MIKOŁAJA KOPERNIKA" | Milena Wilkowska kl. 7e | I miejsce |
HISTORIA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Historii |
Maciej Ptak kl. 8a |
Finalista |
XXIX edycji Konkurs Historycznego |
Kacper Lenarczyk kl. 8a |
Laureat |
XXI edycja Międzyszkolnego Konkursu Historycznego "Poczet królów i książąt polskich - krolowie elekcyjni" |
Zofia Janikowska kl. 7e Lena Orłowska kl. 7e Kacper Lenarczyk kl. 8a
Kacper Lenarczyk kl. 8a |
I miejsce drużynowo
tytuł Mistrza Wiedzy Historycznej |
Międzyszkolny Konkurs o Supsku i Regionie |
Maciej Ptak kl. 8a Hanna Żurawska kl. 8a Zofia Centkowska kl. 6b
Maciej Ptak kl. 8a |
II miejsce drużynowo
tytuł Mistrza Wiedzy o Słupsku i Regionie |
BIOLOGIA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
|
|
|
|
|
|
CHEMIA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
|
|
|
|
|
|
GEOGRAFIA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
Wojewódzki Konkurs z Geografii |
Maciej Ptak kl. 8a | Laureat |
Wojewódzki Konkurs z Geografii |
Maciej Ptak kl. 8a |
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego |
XXXVII edycja Ogólnopolskiego Konkursu dla Młodziezy Szkolnej '"Mój Las" |
Otylia Kwiecień kl. 7d |
I miejsce |
JĘZYK POLSKI
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
Wojewódzki Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego
|
Paweł Paziewicz kl. 8a
Oliwia Jodłowska kl. 7c Gabriel Kalejta kl. 7b Maciej Ptak kl. 8a |
Laureat
Finalistka Finalista Finalista |
Wojewódzki Konkurs z Języka Polskiego |
Maciej Ptak kl. 8a Paweł Paziewcz kl. 8a Gabriel Kalejta kl. 8b Oliwia Jodłowska kl.7c |
kwalifikacja do etapu wojewódzkiego |
Wojewódzki Konkurs z JęzykaPolskiego |
Kacper Lenarczyk kl. 8a Hanna Żurawska kl. |
kwalifikacj do etapu rejonowego |
XVI Powiatowy Przegląd Kabaretów "OBCIACH" |
Hanna Kalejta 4c Wojtek Wolski 4c Mylana Abramchenko 4c Martyna Słomska 4d Wiktoria Kokradzka 4b Hanna Rejmak 4b Lena Plewka 6a Lena Białowąs 6a Magdalena Kokradzka 6a Alicja Araszkiewicz 7e Amelia Krajewska 6b Hanna Laszkiewicz 6b Antonina Jórczykowska 6d Martyna Zabiegły 6d |
III miejsce |
Międzyszkolny konkurs pn." Morskie Potyczki Ortograficzne" | Jan Iwanowski kl. IV d | I miejsce |
JĘZYK ANGIELSKI
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
II Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego WRITING MASTER |
Paulina Kamyszek kl 8a |
wyróżnienie |
Międzyszkolny konkurs j. angielskiego pn.: TO READ OR NOT TO READ |
Antonina Ziętarska kl. 7d |
I miejsce |
MATEMATYKA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIĘCIA |
Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego |
Zofia Jankowska, kl. 7e |
kwalifikacje do półfinału |
Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Informatyczny dla uczniów klas piątych "Rusz głową". |
Maria Janikowska kl. 5a Orest Maksyśko kl. 5c |
II miejsce |
RELIGIA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIĘCIA |
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej klas 1-5 |
Jan Iwanowski |
kwalifikacja do etapu rejonowego |
Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej klas 6-8 |
Hanna Dudek kl. 6c |
kwalifikacja do etapu rejonowego |
Ogólnopolska Franciszkańska Olimpiada Wiedzy o św. Maksymilianie - finał |
Antonina Grzegorowska kl. 7e Paulina Kamyszek kl. 8a Julia Dombrowska kl. 8a |
finalistki |
XX edycja Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Mój Kościół na Pomorzu" |
Piotr Łach kl. 6d | I miejsce |
XV Diecezjalny Konkurs Wiedzy Religijnej |
Hanna Dude kl. 6c Jan Iwanowski kl. 4d Bartek Stachura kl. 4b Gabriela Łętkowska kl. 4b |
I miejsce II miejsce III miejsce IV miejsce |
INFORMATYKA
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
|
|
|
|
|
o |
INNE
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
WYCHOWANIE FIZYCZNE
KONKURS |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIECIE |
ROK SZKOLNY 2023/2024
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Klas III |
Zofia Bodnar 3a Jan Pluto-Prondziński 3c |
III miejsce V miejsce |
XIX Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna dla klas trzecich | Matylda Stachurska 3b | I miejsce |
Międzynarodowy Kangur Matematyczny – Kategoria Maluch | Matylda Stachurska 3b | wyróżnienie |
KONKURSY ARTYSTYCZNE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
XX Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Mój Kościół na Pomorzu"
|
Iga Czerwińska Anna Szubska |
II miejsce - kategoria: malarstwo III miejsce - kategoria: rysunek i grafika |
Festiwal Piosenki Marynistycznej Łajba 24 | Sofija Żylińska 2d | I miejsce |
MÓJ LAS” - Ogólnopolski konkurs plastyczny dla młodzieży szkolnej |
Filip Owczarski 2b Aliia Dobriańska 2b Sebastian Tutkaj |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Heliocentryczny obraz świata oczami Mikołaja Kopernika | Kalina Fraszka 2b | III miejsce |
Powiatowy konkurs Plastyczny “Grzyby naszych lasów” | Vadim Babenko 3a | I miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Oderwij się” | Wojciech Drohomirecki 3a | wyróżnienie |
Pomorski Konkurs “Jesień na Kaszubach” |
Iga Rogalińska 2a Liliana Czuj 3a |
III miejsce III miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Ja I Król Maciuś I” | Maja Solińska 3a | wyróżnienie |
Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny “Szafa Szymona I Sabinki" |
Pola Baraniecka 2b Kalina Kumpiń 2b Zofia Bodnar 3a Lena Herbst 2b |
I miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny “To co ważne” |
Zofia Bodnar 3a Oliwia Chmielowiec 1c Vadim Babenko 3a Tomasz Dziermiański 3a Zuzanna Kwiecińska 3a Alexander Markowski 3a Oskar Prusik 3a Maja Solińska 3a Adam Woźniak 3a Agata Zarzycka 3a Nina Swornowska 2b Pola Jórczykowska 2c Nikodem Zaremba 3c Oliwia Wieczerzak 3c Jan Pluto-Prondziński 3c Oliwia Sołtys 3c Izabela Kiełb 3c Wojciech Drohomirecki |
wyróżnienie wyróżnienie kwalifikacja do wystawy |
Miejski Konkurs Plastyczny “70-lecie Domu Pomocy Społecznej Leśna Oaza w Słupsku” |
Liliana Czuj 3a Wojciech Drohomirecki 3a Dmytro Sakhniuk 3a |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Wspomnienia z ferii zimowych" |
Zuzanna Popiołek 3c Maja Solińska 3a |
I miejsce II miejsce |
Ogólnopolska kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł. Praca plastyczna: Rosnę zdrowo" |
Zofia Chełska 2a Emilia Nowak 2a Aleksandra Golasińska 2a Kornelia Zakrzewska 2a Alexander Markowski 3a Pola Jórczykowska 2c Hanna Janczak 2b Karolina Piątkowska 2c Eva Domer 2b Marcin Kisiel 2b Zuzanna Popiołek 3c Oliwia Wieczerzak 3c Jan Pluto- Prondziński 3c Izabela Kiełb 3c |
Nagrody
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Ogólnopolski konkurs malarski „W świecie legend” |
Zofia Taczała 3c Tomasz Dziermański 3a |
I miejsce wyróżnienie |
XXV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny ,,Łajba" | Oliwia Wieczerzak 3c | wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat" zatytułowany "Portret" | Alexander Markowski 3a | kwalifikacja do wystawy |
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Gdzie niebo dotyka morza" | Jan Pluto-Prondziński 3c | wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Święty Mikołaj – człowiek o niezłomnej wierze” |
Mikołaj Pryputniewicz 3c Zofia Taczała 3c |
III miejsce wyróżnienie |
Miejski Konkurs Plastyczny "Kosmos widziany oczami Mikołaja Kopernika" |
Renata Topchii 3c Maja Solińska 3a |
I miejsce II miejsce |
Międzynarodowy Festiwal Twórczości Maryjnej "Sancta Maria" | Oliwia Sołtys kl. 3c Jan Pluto- Prondziński kl. 3c Maja Solińska kl. 3a Vadim Babenko kl. 3a |
laureat |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Międzyszkolne Zawody Sportowe”Marzannada 2024” |
Wojciech Drohomiecki 3a Sebadtian Pietruk 3a Nikodem Zaremba 3c Oliwia Wieczerzak 3c Renata Topchi 3c Piotr Petlakowski 3c Emilia Kaja 1c Hanna Gorączyńska 1c Tymoteusz Jadczak 1c Tymon Ignatowicz 2d Gabriela Szałek 2d Szymon Kot 2b Viktoriia Chmeruk 2c Antoni Kaniowski 1a Nikodem Drążkowski 1b |
III miejsce |
ROK SZKOLNY
KONKURSY ORTOGRAFICZNE I LITERACKIE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Wojewódzki Konkurs Literacki Przodkowo 2015 |
Ewa Frąckowiak kl. 2c Weronika Ragiel kl. 2d |
II miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Literacki ,,By świat był piękniejszy" |
Patryk Wyrwa kl. 2d Maja Zembrowska kl. 2 d Marta Szczudrawa kl. 3c |
nagroda
|
|
KONKURSY RECYTATORSKIE I TEATRALNE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE |
OSIĄGNIĘCIE |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
KONKURSY MATEMATYCZNE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
|
||
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
|
|
|
|
||
|
|
|
|
|
|
KONKURSY PRZYRODNICZE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Ekologiczna gra planszowo-plenerowa - miejski konkurs akcji Sprzątania Świata |
Jakub Basarab kl. 3c |
I miejsce |
|
|
|
|
||
|
PLASTYKA
|
||
Wojewódzki Konkurs Plastyczny "MÓJ KOŚCIÓŁ NA POMORZU" |
Jakub Straanowicz kl. 2d | laureat |
XX Pomorski Konkurs Plastyczny "Jesień na Kaszubach 2015 " |
Matylda Bibik kl. 2d
Adrian Walczak kl. 1 d
Maksymilian Żukowski kl. 2 c
|
I miejsce - rysunek Wyróżnienie - malarstwo
III miejsce - malarstwo |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mój świat wolny od agresji " |
Kinga Owarzany kl. 3c Julia Kępa kl. 2 e |
nagroda nagroda |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Spotkanie z książką" |
Amelia Kisiel kl.1 d |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "By świat był piękniejszy" |
Natalia Czekaj kl. 1 d |
nagroda |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny ,,Na tropach bohaterów powieści Henryka Sienkiewicza'' |
Kewin Matysik kl. 2c |
II miejsce |
XXIII Konkurs ,,Boże Narodzenie w twórczości plastycznej dzieci i młodzieży" |
Weronika Ragiel kl. 2d |
I miejsce |
Ogólnopolski Konkurs na Ozdobę Choinkową "Gwiazdka 2015" |
Hanna Dąbrowska Marcelina Jakubczak |
nagroda wyróżnienie |
Konkurs Plastyczny "Życzenia świąteczne" |
Hanna Labryga kl.3c |
wyróżnienia |
VI Wojewódzki Konkurs Plastyczny "Jesień w origami" |
Patryk Wyrwa kl. 2d
|
wyróżnienie |
Miejski Konkurs Plastyczny "Kino w oczach dziecka" |
Jakub Wiśniewski kl. 1e
|
wyróżnienie |
MUZYKA
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
|
||
ZAWODY SPORTOWE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Międzyszkolny Event Kids Athletics |
Klasy 1
Klasy 2
Klasy 3
|
I miejsce |
40 Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SP nr 4 | klasy 1 i 2
klasy 3 Wołosewicz Igor 3b
Mazuś Jakub 3a Baryła Mariusz 3a Dacko Kacper 3a Kałmuk Jakub 3b Kucharski Szymon 3c Bartoszuk Igor 3d Kozłowski Gracjan 3d Giez Piotr 2d |
I miejsce - półfinał
IV miejsce - półfinał |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Gminny Konkurs Plastyczny "Pszczelarz strażnikiem środowiska naturalnego" |
- Amelia Dudzińska kl. IV c - Nikola Andrzejczak kl. IV c |
III miejsce wyróżnienie |
XX Pomorski Konkurs Plastyczny Jesień na Kaszubach 2015 | - Nikola Śniegula kl. IV e | III miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Mój świat wolny od agresji i przemocy" |
- Julia Krawczyk kl. V b - Paulina Strzeszewska kl. V e
|
nagroda nagroda
|
Szkolny konkurs plastyczny "Mój świat wolny od agresji |
- Zofia Bugiel kl. V d - Martyna Rowińska kl. V e - Julia Konieczna kl. V e - Michalina Kurowska kl. V d - Aleksandra Sulkowska kl. IV d - Emilia Komar kl. V c - Zofia Werra kl. V d - Aleksandra Klimczak kl. V c - Sara Skoczylas kl. V a - Aleksandra Perdoch kl. V e - Paulina Serafin kl. V a - Natalia Lica kl. IV e - Nikola Andrzejczak kl. IV c - Małgorzata Barchanowska kl. V b - Mateusz Stankiewicz kl. V b
|
nagroda
nagroda nagroda nagroda nagroda wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny pt. "Dbaj o czyste powietrze naszego Miasta " |
-Zuzanna Szmajda kl. V a | wyróżnienie |
Kuratoryjny Wojwódzki Konkurs Plastyczny "Mity pędzlem |
- Julia Krawczyk kl. V b - Michalina Kurowska kl. V d - Filip Nowak kl. V d - Zofia Werra kl. V d |
I miejsce II miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "By świat był piękniejszy" |
- Marta Prądzyńska kl. IV a - Michalina Lewandowska kl. IV c - Natalia Lica kl. IV e |
nagroda nagroda nagroda |
Ogólnopolski Konkurs Twórczości Plastycznej Dzieci |
- Kesja Szwajkowska kl. V d - Patryk Załupka kl. V d - Daria Holeniewska kl. V d |
wyróżnienie kwalifikacja do wystawy kwalifikacja do wystawy |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny |
- Małgorzata Modrzyk kl. IV d - Zuzanna Szmajda kl. V a |
wyróżnienie wyróżnienie |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
V Międzyszkolny Konkur Piosenki Żołnierskiej |
Zespół "Urwisy": - Jan Kasperek kl. V a - Natalia Jezierska kl. V d - Dominik Marcinkowski kl. V d - Daniel Krawczyk kl. V e - Marcelina Iwanicka kl. VI a - Wiktoria Wasiak kl. VI b |
I miejsce i Grand Prix |
IX Wojewódzki Konkurs Szkół Podstawowych "Śpiewamy kolędy" |
Zespół "Urwisy": - Zuzanna Szmajda kl. V a - Jan Kasperek kl. V a - Natalia Jezierska kl. V d - Małgorzata Zalewska kl. V d - Dominik Marcinkowski kl. V d - Daniel Krawczyk kl. V e - Marcelina Iwanicka kl. VI a - Wiktoria Wasiak kl. VI b |
III miejsce |
Miejski Konkurs Wokalny "Wszystko można śpiewać" |
Zespół "Urwisy": - Zuzanna Szmajda kl. V a - Jan Kasperek kl. V a - Natalia Jezierska kl. V d - Małgorzata Zalewska kl. V d - Dominik Marcinkowski kl. V d - Daniel Krawczyk kl. V e - Marcelina Iwanicka kl. VI a - Wiktoria Wasiak kl. VI b |
nagroda |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Multitest 2015" |
- Dominika Grzeszewska kl. IVa - Weronika Dzadz kl. IV a - Malwina Karwacka kl. IV e - Paulina Strzeszewska kl. V e - Michalina Kurowska kl. V d - Zofia Bugiel kl. V d - Joanna Tomaszewska kl. VI c - Karolina Krawiec kl. IV a - Emilia Krawiec kl. IV a - Szymon Bąk kl. V e - Natalia Jezierska kl. V d - Patryk Siwek kl. V e - Michał Żywicki kl. V e |
laureatka+nagroda laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
XIV Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o HIV/AIDS |
- Kesja Szwajkowska kl. V d - Noemi Szwajkowska kl. V d - Natalia Jezierska kl. V d |
I miejsce (drużynowo) |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Pingwin2015" Przyroda |
- Malwina Kawrwacka kl. IV e - Natalia Lica kl. IV e - Dominika Grzeszewska kl. IV e - Natalia Jezierska kl. V e - Michalina Kurowska kl. V e - Paulina Serafin kl. V a - Zofia Werra kl. V e - Michał Żywicki kl. V e - Jacek Kargul kl. V c - Joanna Tomaszewska kl. VI c - Natalia Basarab kl. VI a - Krzysztof Mikucki kl. IV e - Marta Prądzyńska kl. IV e - Samuel Urbaniak kl. IV e - Igor Lachowicz kl. IV e - Weronika Maciejewska kl. V a - Szymon Bąk kl. V e - Aleksandra Klimek kl. V c - Maria Bacmaga kl. VI a - Laura Gala kl. VI c - Kornelia Szostak kl. VI a |
laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureatka laureat laureat laureatka lautreatka wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy "Multitest 2015" |
- Maciej Urbaniak kl. V c - Jacek Kargul kl. V c - Michał Żywicki kl. V e - Paulina Serafin kl. V a |
laureat laureat laureat wyróżnienie |
JĘZYK POLSKI
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Wojewódzki Konkurs Eseistyczny nt. Dialogu obywatelskiego | - Kesja Szwajkowska kl. V d | laureatka |
Ogólnopolski Konkurs Literacki - "Zachowaj Trzeźwy Umysł" |
- Paulina Strzeszewska kl. V e - Mateusz Cyranowski (absolwent) |
lautreatka laureat |
XII Wojewódzki Konkurs Recytatorski Polskiej Poezji i Pieśni Patriotycznej - To wszystko Polska |
- Julia Konieczna kl. V e | III miejsce |
XXIII Konkurs Literacki Przodkowo 2015 |
- Noemi Szwajkowska kl. V d - Igor Paprocki kl. IV b |
nagroda nagroda |
Mały Finał Ogólnopolskiego Konkursu "Ojczyzna Polszczyzna" |
- Julia Konieczna kl. V e |
I miejsce |
Międzyszkolny Konkurs Literacki "Mój świat wolny od agresji i przemocy" |
- Noemi Szwajkowska kl. V d - Karol Kempa kl. VI c - Igor Paprocki kl. IV b |
nagroda nagroda |
Ogólnopolski Konkurs "Młody Lingwista" |
- Natalia Basarab kl. VI a |
wyróżnienie |
JĘZYK ANGIELSKI
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
XIV Słupski Konkurs Języka Angielskiego na najciekawszą prezentację twórczości J. K. Rowling |
- Zofia Bugiel kl. V d - Natalia Stawińska kl. V e |
I miejsce |
MATEMATYKA
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Turniej szachowy w SP 2 |
- Wojciech Ernestowicz kl. IV c - Filip Zinkowski kl. V b |
III miejsce II miejsce |
"Matematyka inspiruje świat" | - Patryk Załupka kl. V d | II miejsce |
INFORMATYKA
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Ogólnopolski Konkurs JESTEM SMART |
Alicja Bojakowska kl. IV e | I miejsce |
RELIGIA
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
|
||
|
SPORT
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Słupska Olimpiada Młodzieży - sztafetowe biegi przełajowe |
- Adriana Litwin kl. VI a - Weronika Borchmann kl. VI a - Martyna Gałek kl. VI c - Natalia Blank kl. VI c - Weronika Maciejewska kl. V a - Wiktoria Pańka kl. V a - Hanna Skapowicz kl. V a - Paulina Serafin kl V a - Julia Sawka kl. VI a - Izabela Kleinschmitd kl. VI a |
I miejsce |
II Unihokej Dziewcząt |
- Adrianna Litwin kl. VI a - Weronika Borchmann kl. VI a - Julia Dynowska kl. VI a - Izabela Kleinschmitd kl. VI a - Alicja Pokropska kl. VI a - Julia Sawka kl. VI a - Kinga Nowak kl. V a - Wiktoria Pańka kl. V a - Zuzanna Seweryn kl. V a - Paulina Serafin kl. V a - Julia Schulz kl. V a - Hanna Skapowicz kl. V a |
I miejsce |
II Unihokej Chłopców |
- Oliwer Kowalewski kl. VI a - Mikołaj Maślorz kl. VI a - Kacper Brzeziński kl. VI a - Michał Kulpa kl. VI a - Michał Tołek kl. VI a - Salvatore Dalesio kl. VI a - Michał Pietrykowski kl. V a |
III miejsce |