ROK SZKOLNY 2023/2024
KONKURSY PRZEDMIOTOWE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
XII Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego Klas III |
Zofia Bodnar 3a Jan Pluto-Prondziński 3c |
III miejsce V miejsce |
XIX Międzyszkolna Olimpiada Matematyczna dla klas trzecich | Matylda Stachurska 3b | I miejsce |
Międzynarodowy Kangur Matematyczny – Kategoria Maluch | Matylda Stachurska 3b | wyróżnienie |
KONKURSY ARTYSTYCZNE
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
XX Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży "Mój Kościół na Pomorzu"
|
Iga Czerwińska Anna Szubska |
II miejsce - kategoria: malarstwo III miejsce - kategoria: rysunek i grafika |
Festiwal Piosenki Marynistycznej Łajba 24 | Sofija Żylińska 2d | I miejsce |
MÓJ LAS” - Ogólnopolski konkurs plastyczny dla młodzieży szkolnej |
Filip Owczarski 2b Aliia Dobriańska 2b Sebastian Tutkaj |
I miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny Heliocentryczny obraz świata oczami Mikołaja Kopernika | Kalina Fraszka 2b | III miejsce |
Powiatowy konkurs Plastyczny “Grzyby naszych lasów” | Vadim Babenko 3a | I miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Oderwij się” | Wojciech Drohomirecki 3a | wyróżnienie |
Pomorski Konkurs “Jesień na Kaszubach” |
Iga Rogalińska 2a Liliana Czuj 3a |
III miejsce III miejsce |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Ja I Król Maciuś I” | Maja Solińska 3a | wyróżnienie |
Międzyszkolny Logopedyczny Konkurs Plastyczny “Szafa Szymona I Sabinki" |
Pola Baraniecka 2b Kalina Kumpiń 2b Zofia Bodnar 3a Lena Herbst 2b |
I miejsce III miejsce wyróżnienie wyróżnienie |
Wojewódzki Konkurs Plastyczny “To co ważne” |
Zofia Bodnar 3a Oliwia Chmielowiec 1c Vadim Babenko 3a Tomasz Dziermiański 3a Zuzanna Kwiecińska 3a Alexander Markowski 3a Oskar Prusik 3a Maja Solińska 3a Adam Woźniak 3a Agata Zarzycka 3a Nina Swornowska 2b Pola Jórczykowska 2c Nikodem Zaremba 3c Oliwia Wieczerzak 3c Jan Pluto-Prondziński 3c Oliwia Sołtys 3c Izabela Kiełb 3c Wojciech Drohomirecki |
wyróżnienie wyróżnienie kwalifikacja do wystawy |
Miejski Konkurs Plastyczny “70-lecie Domu Pomocy Społecznej Leśna Oaza w Słupsku” |
Liliana Czuj 3a Wojciech Drohomirecki 3a Dmytro Sakhniuk 3a |
wyróżnienie |
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Wspomnienia z ferii zimowych" |
Zuzanna Popiołek 3c Maja Solińska 3a |
I miejsce II miejsce |
Ogólnopolska kampania Zachowaj Trzeźwy Umysł. Praca plastyczna: Rosnę zdrowo" |
Zofia Chełska 2a Emilia Nowak 2a Aleksandra Golasińska 2a Kornelia Zakrzewska 2a Alexander Markowski 3a Pola Jórczykowska 2c Hanna Janczak 2b Karolina Piątkowska 2c Eva Domer 2b Marcin Kisiel 2b Zuzanna Popiołek 3c Oliwia Wieczerzak 3c Jan Pluto- Prondziński 3c Izabela Kiełb 3c |
Nagrody
wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie wyróżnienie |
Ogólnopolski konkurs malarski „W świecie legend” |
Zofia Taczała 3c Tomasz Dziermański 3a |
I miejsce wyróżnienie |
XXV Ogólnopolskim Konkursie Plastyczny ,,Łajba" | Oliwia Wieczerzak 3c | wyróżnienie |
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny "Mój Świat" zatytułowany "Portret" | Alexander Markowski 3a | kwalifikacja do wystawy |
Powiatowy Konkurs Fotograficzny "Gdzie niebo dotyka morza" | Jan Pluto-Prondziński 3c | wyróżnienie |
Ogólnopolski Konkurs Plastyczny “Święty Mikołaj – człowiek o niezłomnej wierze” |
Mikołaj Pryputniewicz 3c Zofia Taczała 3c |
III miejsce wyróżnienie |
Miejski Konkurs Plastyczny "Kosmos widziany oczami Mikołaja Kopernika" |
Renata Topchii 3c Maja Solińska 3a |
I miejsce II miejsce |
Międzynarodowy Festiwal Twórczości Maryjnej "Sancta Maria" | Oliwia Sołtys kl. 3c Jan Pluto- Prondziński kl. 3c Maja Solińska kl. 3a Vadim Babenko kl. 3a |
laureat |
NAZWA KONKURSU |
UCZNIOWIE | OSIĄGNIĘCIE |
Międzyszkolne Zawody Sportowe”Marzannada 2024” |
Wojciech Drohomiecki 3a Sebadtian Pietruk 3a Nikodem Zaremba 3c Oliwia Wieczerzak 3c Renata Topchi 3c Piotr Petlakowski 3c Emilia Kaja 1c Hanna Gorączyńska 1c Tymoteusz Jadczak 1c Tymon Ignatowicz 2d Gabriela Szałek 2d Szymon Kot 2b Viktoriia Chmeruk 2c Antoni Kaniowski 1a Nikodem Drążkowski 1b |
III miejsce |