"Nie ma na świecie osoby, która doszła do czegoś zupełnie sama.
Można osiągnąć swój cel, tylko z pomocą innych ludzi".
                                      

                                                                                  George Shinn

 

 

 

WYKAZ KADRY PEDAGOGICZNEJ 
ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO I KLAS I-VIII
W ROKU SZKOLNYM 2021/2022


Jolanta Wiśniewska – dyrektor szkoły
Katarzyna Grabowska
– wicedyrektor
Teresa Raczkowska - wicedyrektor


 

Nauczany przedmiot/ Rodzaj prowadzonych zajęć

 Imię i nazwisko nauczyciela

 Wychowawstwo

Pedagog

Monika Gatz

Anna Mrowiec
Danuta Kierecka

 Psycholog

 Monika Walczak

Logopeda Agnieszka Szymkowicz

Edukacja  wczesnoszkolna/
   Kształcenie zintegrowane

Anna Witczak

II a

Marzanna Wróblewska II b
Anna Staszyńska II c
Agata Andrzejczak II d
Elżbieta Musznicka III a
Marlena Górecka III b

Renata Bugiel

III c

Magdalena Wilkowska

I c

Anna Pluto - Prondzińska

I a

Katarzyna Miszta

I b

Język polski

Hubert Gendig

 VII b

Dorota Jankowska

 V b

Magdalena Giczewska

 V e

Małgorzata Kuśmierczyk

 V d

Agnieszka Kwiatkowska VIII b
Justyna Suruło VIII c
Katarzyna Duda VII c

Historia / Historia i społeczeństwo

Elżbieta Gawrońska

 VII e

Jolanta Wiśniewska
Bogdan Barcikowski
Magdalena Szumiło VII a 

Język niemiecki

Anna Kuczerowska

Marta Aleksandrowicz  VIII a

Język angielski

Marek Ocha

Anita Jakubowska  IV a
Joanna Grońska  V a
Agnieszka Kołodziejska - Lica VIII d

Anna Łukasik

IV d 
Aneta Mialik VIII f

Matematyka

Joanna Schulz 

 VI a

Anna Perszko

 IV b

Justyna Rogalińska

 VIII e

Anna Tomaszewska VII d

 Przyroda

Irena Korczyńska

IV c
Biologia

Anna Majchrzak

Geografia

Janina Stanisławska

Irena Korczyńska
Chemia Joanna Rudzińska
Fizyka Dorota Sasiuk
Edukacja dla bezpieczeństwa Bogdan Barcikowski
 WOS Elżbieta Gwrońska
Bogdan Barcikowski
Doradztwo zawodowe Alina Bacic
Plastyka Wioletta Małachowska  V c
Ewa Chowaniec

Muzyka

Ewa Chowaniec

VII f 

  

Technika

Wioletta Małachowska

V c 

Informatyka / Zajęcia komuterowe

Leszek Kwiatkowski

Dawid Maliczewski

    

        Wychowanie fizyczne

Bartosz Dziubałtowski

Teresa Raczkowska
Karolina Rolbiecka

Mariola Szeremeta

Iwona Miąskiewicz  VI b

Piotr Maksyśko

            
Józefa Zawadzka

Małgorzata Kasprowicz

Wychowanie do życia w rodzinie  Justyna Rogalińska
Marlena Górecka
Etyka

Marlena Górecka

Izabela Drużba

Religia

s. Marlena Rakoczy

ks. Radosław Występski

s. Michalina Gierlach

Anna Lewandowska  

        Nauczyciele biblioteki

Halina Hołowienko

Izabela Drużba
Grażyna Stromska

         Nauczyciele świetlicy

 Katarzyna Butwin

Marzena Daglis

Bogumiła Dożynkiewicz

Magdalena Szymańska 

Weronika Wilkowska

Anna Cheba
Zajęcia rewalidacyjne i wspomaganie Alicja Skrzypińska
Monika Muszyńska
Edyta Kuza
Katarzyna Grabowska
Małgorzata Romańczuk

 

 

 

powered by social2s