Na początku lutego nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu świetlicowego "Kukiełki ulubionych postaci bajkowych". Wszystkie dzieci otrzymały nagrody, a z ich prac zrobiono piękną wystawę. W ramach projektu "Laboratorium Przyszłości" dzieci wykonały za pomocą blendera owocowe koktajle oraz walentynkowe serduszka-wisiorki za pomocą długopisu 3D. 14 lutego, w święto zakochanych uczniowie wykonali kartki walentynkowe, kolorowe serduszka, wisiorki, którymi obdarowywali swoje sympatie. Obchodziliśmy w świetlicy: "Dzień bez przemocy", "Dzień Kota", "Dzień Niedźwiedzia polarnego" i "Dzień Dinozaura". Były to zajęcia poprzedzone pogadankami, podczas których wykorzystano atlasy, encyklopedie, filmiki, plakaty i różne ciekawostki. Dzieci wykonały wiele ciekawych prac plastycznych.