Listopad był dla nas bardzo aktywny. W czasie wolnym od zajęć  graliśmy w piłkę nożną w sali gimnastycznej, w gry planszowe, budowaliśmy ciekawe konstrukcje z klocków. Nie zapomnieliśmy o świętach, które wypadały w tym miesiącu. Listopad, jako miesiąc zadumy nad przemijaniem, rozpoczęliśmy nawiązaniem do Dnia Zmarłych. Przeczytaliśmy opowiadanie „Zaduszki”, które skłoniło nas do refleksji i wspomnień o swoich bliskich, którzy odeszli. Uczciliśmy również Narodowe Święto Niepodległości obchodzone corocznie 11 listopada, wykonując tematyczne prace plastyczne (kotyliony), rozwiązując krzyżówki, quizy związane z naszym krajem, hymnem, godłem. W dniu 6 - tego listopada obchodziliśmy  Dzień Tolerancji,  pamiętając o tym, że każdy chce być akceptowany i zasługuje na szacunek bez względu na pochodzenie, wiarę i swoje przekonania. Z tej okazji wykonaliśmy plakaty. Wesoło bawiliśmy się z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każdy z nas mógł wziąć udział w sesji zdjęciowej w misiowej fotobudce.  Świętowaliśmy także „Andrzejki, gdzie uczniowie klas trzecich pomagali w przygotowaniu dekoracji sali oraz przeprowadzeniu wróżb i zabaw dla wszystkich dzieci.